סדנאות ל(מ)בוגרים.

להבדיל מחוג שהוא שנתי, סדנאות באמנות נותנות ללומד חוויה מקסימה של מספר מפגשים, בהם התלמיד עובר תהליך קצר אך מרתק מתוך מגוון תחומים באמנות.

סדנת ציור אינטואטיבי למבוגרים
סדנת העצמה והתפתחות אישית .
סדנה המאפשרת להביע דרך השימוש בציור ובצבע, רגשות ומחשבות חסומים, כאשר תוצר הציור איננו חשוב אלה הדרך וההתפתחות הריגשית שאנו עוברים ממפגש למפגש  עד לסיום התהליך . בציור האינטואיטיבי ניתן להתבונן במגוון נושאים וסיטואציות מחיי היום-יום ולקבל שלל תובנות, רעיונות והכוונות כיצד להפוך קושי ליתרון, בעיה לאנרגיה יצירתית.
ציור ללא ביקורת, ציור כחוויה אינטואטיבית.

יצירת תיק עבודות .

עבודה על פרויקטים מייצגים , למען תיק עבודות המאפיין את התלמיד, עבודות במגוון חומרים וטכניקות המראות יכולות שונות והתמודדויות ומחשבות שונות בזמן העבודה. בניית תיק עבודות מדויק למטרה ולתחום בו התלמיד רוצה להציג את עצמו ולהמשיך להתפתח בכיוון. 

סדנת פיסול בעיסת נייר
סדנה ארוכת טווח בקבוצות קטנות, בסדנה נלמד טכניקות שונות גכון:עיסת נייר, פיסול בשכבות, תבליטי עיסת נייר, מסכות ועוד.
נעסוק בכמה פרוייקטים בהן תינתן עבודה חופשית ובחירה.

סדנת איור וטיפוגרפיה
בסדנה זו נלמד סוגי איורים: איור ספרי ילדים, איור,ספרי עיון.
נשתמש במדיות שונות כגון:שיר, סיפור, צילום, קולא'ז,רישום, מגזרת נייר וכו
טיפוגרפיה היא אמנות עיצוב האותיות. עימוד הדף וסדר האותיות. ניתנת התייחסות לצורת האות לגודל הכתב והצורה שבה מסודר הנ"ל על פני העמוד. הכל במטרה להניב מהטקסט אשר הוא חלק מהעיצוב שלנו את  התוצאה הנוחה והטובה ביותר לקריאה.
בגדול, תחום הטופוגרפיה  מתחלק לשני חלקים עיקריים: טיפוגרפיה של גופן וטיפוגרפיה של טקסט. בסדנה זו נעמוד על ההבדלים ונעצב רעיונות שונים.